One Bedroom On European Sqr

  • 49 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen in de wijk Shevchenkivskyj, binnen 6 minuten wandelen van het Watermuseum, biedt One Bedroom On European Sqr Kiev appartement van 49 m² plaats aan maximaal 3 gasten. Het appartement is gelegen op 2 km van Kiev treinstation en niet ver van Ploshcha Ukraiinskyh Heroiiv Subway busstation.

De accommodatie heeft een balkon en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van dit appartement voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een ijsbaan.

One Bedroom On European Sqr appartement heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Dit 1-slaapkamer appartement in Kiev ligt amper 400 meter verwijderd van Europaplein en binnen een korte wandeling van 25 minuten van de Vladimirkathedraal. One Bedroom On European Sqr appartementen zijn ook binnen het bereik van het Monument Vriendschap van de Naties gesitueerd. De 1-badkamer accommodatie ligt op 4 km van de Dierentuin van Kiev. Binnen handbereik van het appartement bevindt zich Ploshchad Nezavisimosti metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near One Bedroom On European Sqr Kiev
Видова Квартира Біля Метро Хрещатик
Mobiele prijsaanbieding

Видова Квартира Біля Метро Хрещатик

9.6
Voortreffelijk 140 beoordelingen
153 m van de accommodatie
USD 52 USD 47
per nacht
Двохкімнатна З Терасою Хрещатик 21
Mobiele prijsaanbieding

Двохкімнатна З Терасою Хрещатик 21

9.8
Voortreffelijk 5 beoordelingen
165 m van de accommodatie
USD 57 USD 51
per nacht
Два Кроки До Хрещатика Історичний Центр Укриття Є
Mobiele prijsaanbieding

Два Кроки До Хрещатика Історичний Центр Укриття Є

10
Voortreffelijk 6 beoordelingen
168 m van de accommodatie
USD 78 USD 70
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Igor Sikorsky Kyiv
    12 km

    Treinstations

    Station Kiev
    2,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 07:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is One Bedroom On European Sqr appartement gelegen?
      One Bedroom On European Sqr appartement is in de wijk Shevchenkivskyj gesitueerd, op 400 meter afstand van Europaplein.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van One Bedroom On European Sqr appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Kiev een bezoek brengt aan Europaplein (400 m) en de Dierentuin van Kiev op 4 km van One Bedroom On European Sqr appartement.
    • Hoeveel kost het om bij One Bedroom On European Sqr appartement te verblijven?
      Een overnachting in One Bedroom On European Sqr appartement kost $43.
    • Welke betaalmethoden accepteert het appartement?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Maestro
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van One Bedroom On European Sqr appartement?
      Restaurants in de buurt van One Bedroom On European Sqr appartement zijn onder andere Vatra en Dockers ABC Art-Pub restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in One Bedroom On European Sqr appartement?
      Wifi is gratis beschikbaar in One Bedroom On European Sqr appartement.
    • Is er een keuken in One Bedroom On European Sqr appartement?
      Bij One Bedroom On European Sqr appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van One Bedroom On European Sqr appartement?
      One Bedroom On European Sqr appartement meet 49 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Igor Sikorsky Kyiv
    12 km

    Treinstations

    Station Kiev
    2,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    One Bedroom On European Sqr Kiev

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten